Prodlužování vlasů

Slovanské vlasy

Patří k nejkvalitnějším dostupným vlasům na trhu. I přes svou vysokou kvalitu, je nabízíme za příznivou cenu. Vlasy dovážíme v surových copech a tím je zachován směr růstu vlasů. Tyto vlasy jsou velmi pevné, jemné, hladké a lesklé. Vlasy jsou v přírodním odstínu, tedy nebarvené. Slovanské vlasy jsou dostupné v mnoha odstínech. Při správném zacházení a využití speciální vlasové kosmetiky, je životnost vlasů až dva roky.

Metoda keratin – Metoda keratin za tepla, při které jsou k vlastním vlasům prodloužené vlasy aplikovány pomocí keratinových spojů, je stále velice populární, ačkoli dává nyní mnoho žen přednost její šetrnější variantě, a to keratinu za studena. Jednotlivé vlasové prameny jsou zakončeny keratinovými nehtíky. Tento keratinový konec je přiložen k vlasům klientky a roztaven speciálními tavicími kleštěmi, které jsou zahřáté na teplotu okolo 150 – 180° C. Aby nedošlo k popálení pokožky na hlavě klientky, používají se při aplikaci ochranné plastové terčíky. Za pomocí kleští jsou pak jednotlivé prameny na pevno připevněny. Výsledné spoje by měly ideálně dosahovat velikosti okolo 0,5 – 1cm. K prodlužování touto metodou používáme italský keratin.

Ceník

Prodlužování vlasů - blond vlasy

9600 Kč

(40cm, 100g)

Prodlužování vlasů - blond vlasy

11800 Kč

(50cm, 100g)

Prodlužování vlasů - blond vlasy

13900 Kč

(60cm, 100g)

Prodlužování vlasů - tmavé vlasy

8800 Kč

(40cm, 100g)

Prodlužování vlasů - tmavé vlasy

10600 Kč

(50cm, 100g)

Prodlužování vlasů - tmavé vlasy

12400 Kč

(60cm, 100g)

Pramínkování a nasazení vlastních vlasů

30 Kč

(1 pramen)

Posun vlasů

30 Kč

(1 pramen - sundání, překeratinování a opětovné nasazení)

Konzultace ceny

Cena za vlasy je na vyžádání a nelze ji určit bez předchozí konzultace. Ceny jsou idividuálni, v případě zájmu vám poskytnu bezplatnou konzultaci a vypočítám vám cenu za prodloužení vlasů.

Galerie
Rezervace

Kontakt

Top