Prodlužování vlasů

Středoevropské vlasy

Jsou to nejluxusnější, co vás na trhu s vlasy může potkat. Čím jsou výjimečné? Původ vlasů je v České Republice, Slovensku či Polsku a proto nám tyto vlasy sedí nejlépe a nejpřirozeněji. Jsou nejvíce podobné našim vlastním vlasům. Jejich struktura je rovná až mírně vlnitá.

Vlasy se necuchají, jsou pevné a hebké. Středoevropské panenské vlasy nejsou chemicky upravovány ani barveny. Pouze většina blond odstínů se jemně dobarvuje a proto mohou být malinko sušší než panenské. Středoevropské panenské vlasy mají životnost až 4 roky, barvené až 2 roky. Vše ale záleží také na vaší individuální péči o prodloužené vlasy.

Východoevropské vlasy

Patří k nejkvalitnějším dostupným vlasům na trhu. I přes svou vysokou kvalitu, je nabízíme za příznivou cenu. Vlasy dovážíme v surových copech a tím je zachován směr růstu vlasů. Tyto vlasy jsou velmi pevné a jemné. Východoevropské vlasy jsou dostupné v mnoha odstínech.Při správném zacházení a využití speciální vlasové kosmetiky, je životnost vlasů až dva roky.

Metoda keratin – Metoda keratin za tepla, při které jsou k vlastním vlasům prodloužené vlasy aplikovány pomocí keratinových spojů, je stále velice populární, ačkoli dává nyní mnoho žen přednost její šetrnější variantě, a to keratinu za studena. Jednotlivé vlasové prameny jsou zakončeny keratinovými nehtíky. Tento keratinový konec je přiložen k vlasům klientky a roztaven speciálními tavicími kleštěmi, které jsou zahřáté na teplotu okolo 150 – 200° C. Aby nedošlo k popálení pokožky na hlavě klientky, používají se při aplikaci ochranné plastové terčíky. Za pomocí kleští jsou pak jednotlivé prameny na pevno připevněny. Výsledné spoje by měly ideálně dosahovat velikosti okolo 1 cm. K prodlužování touto metodou používáme italský keratin.

Ceník

Prodlužování vlasů

od 8000,-

(ceny jsou individuální, dle délky a hustoty vlasů)

Sundání

10 Kč

(1 pramen)

Nasazení

18 Kč

(1 pramen)

Pramínkování

8 Kč

(1 pramen)

Posun vlasů

26 Kč

(1 pramen - sundání, překeratinování a opětovné nasazení)

Konzultace ceny

Cena za vlasy je na vyžádání a nelze ji určit bez předchozí konzultace. Ceny jsou idividuálni, v případě zájmu vám poskytnu bezplatnou konzultaci a vypočítám vám cenu za prodloužení vlasů.

Galerie
Rezervace

Kontakt

Top